Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności

Fotorelacja z zajęć i warsztatów w ramach projektu

Fotorelacja z zajęć i warsztatów w ramach projektu „Rozwój umiejętności matematyczno-przyrodniczych i językowych w szkołach podstawowych Gminy Lubin”.

Zakończył się pierwszy rok realizacji projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WD 2014-2020, Oś Priorytetowa 10 Edukacja, Działanie 10.2 Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej.
W szkołach biorących udział w projekcie dotychczas w zajęciach edukacyjnych uczestniczyło 272 uczniów. Nauczyciele przeprowadzili łącznie 1 065 godzin zajęć rozwijających, dydaktyczno -wyrównawczych oraz dla osób ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi. Uczestnicy projektu korzystają również z wybranych przez siebie warsztatów i laboratoriów edukacyjnych w ośrodkach i centrach poza terenem Gminy Lubin.
Projekt obejmuje także cykle szkoleniowe dla nauczycieli oraz doposażenie pracowni szkolnych w różne sprzęty i pomoce dydaktyczne.
Prezentujemy galerię wybranych fotografii z zajęć.

Z dnia: 07-06-2019
Z dnia: 27-05-2019