Szkoła Podstawowa w Niemstowie

59-323 Miłoradzice
Niemstów 68
Tel: 76/ 841-88-94
e-mail: spn68@op.pl

I CYKL PROJEKTU
W 1 cyklu realizacji projektu wzięło udział 30 uczniów (14 dziewcząt i 16 chłopców), którzy zostali podzieleni na 17 grup. W szkole realizowano zajęcia z języka polskiego, angielskiego, matematyki, nauczania zintegrowanego, a także konsultacje
z logopedą i psychologiem. Łącznie zrealizowano 342 godziny zajęć pozalekcyjnych.


O projekcie
Projekt "Równe szanse edukacyjne uczniów wiejskiej Gminy Lubin" realizowany jest od 1.10.2009 do 30.09.2011 roku. Mogą wziąć w nim udział uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych z terenu Gminy Lubin.

Projekt polega na zapewnieniu dzieciom kompleksowego wsparcia edukacyjnego i obejmuje zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z zakresu nauczania zintegrowanego, języka polskiego, matematyki i języka obcego, zajęcia specjalistyczne z logopedą oraz doradztwo w zakresie radzenia sobie z niepowodzeniami szkolnymi, stresem, agresją, dyskryminacją, uzależnieniami, itp.
Czytaj więcej
OK
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.